en_GB.utf8, en_GB.UTpl_PL.utf8, pl_PL.UT
Strona główna

Bogdan Sawicki - biżuteria z bursztynu

Strona główna

Firma „Bursztyn” istnieje na polskim rynku od 1982 roku. Specjalizuje się w wytwarzaniu biżuterii. Posiada w ofercie wyroby z bursztynu, a także z kamieni naturalnych (półszlachetnych). Produkty nasze cechuje duża różnorodność, od biżuterii takiej jak: naszyjniki, bransolety, wisiorki, broszki, klipsy, kolczyki, aż po rzeźby i lampy. Projekty biżuterii powstają do poszczególnych kawałków bursztynu lub kamieni. Oryginalne, starannie dobierane, z zachowaną strukturą i fakturą każdego z nich, zachwycają swym naturalnym pięknem. Cechuje je także dobroczynne działanie na zdrowie człowieka.

Oferujemy półfabrykaty wykonane ręcznie w naszej szlifierni, przeznaczone do dalszej produkcji dla firm bądź osób prywatnych. Istnieje możliwość dostosowania wzorów do potrzeb klienta według indywidualnego zamówienia. Zapraszamy do współpracy.

Prezentujemy nasze wyroby na wielu wystawach krajowych i zagranicznych. Od kilkunastu lat uczestniczymy w Międzynarodowych Targach Bursztynu „Amberif”. Wyroby nasze prezentowane były w znanych wydawnictwach prasowych, m.in. w magazynie „Twój Styl”. Od kilkudziesięciu lat prowadzimy sezonowo (od maja do października każdego roku) galerię – sklep z naszymi wyrobami w miejscowości letniskowej Krynica Morska.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!

 

Nasze produkty

41_small.jpg